O mnie

Dostrzec to, czego nie widzą inni a zwykłe momenty ukazać w taki sposób, aby każdy chciał zobaczyć je moimi oczami – na tym tak naprawdę skupia się praca fotografa, którą zawodowo zajmuję się od maja 2017 roku. Mój poprzedni zawód, czyli dziennikarz prasowy, z którym byłem związany przez 10 lat, pozwala mi swobodnie poruszać się po jednym z najtrudniejszych i wymagającym największego poświęcenia gatunku fotografii – reportażu. Reszty nauczyłem się w Akademii Nikona, gdzie magię fotografii ślubnej pokazał mi Grzegorz „Moment” Płaczek, niezwykłe portrety - Łukasz Sokół, fotografię uliczną – Krystian Bielatowicz a piękne zdjęcia nocą oraz tysiące mądrych rad udzielił Paweł Duma.

Sprzęt, na którym pracuję, to wysokiej klasy Nikon D750 z dwoma podstawowymi obiektywami: 24-70 oraz 70-200.

Nazwa „FotoMyszy” wynika z miejsca, w którym na co dzień pracuję i jestem związany od dzieciństwa, czyli miastem Myszyniec.

Fotograficzną wiedzę i umiejętności stale pogłębiam i rozwijam – i tak będzie do końca życia. Inspiracje i nowe pomysły codziennie wpadają do mojej głowy. Jeśli chcesz powierzyć w moje ręce ten ważny dzień (ślub, chrzest, jubileusz czy każde inne wydarzenie) – jestem gotowy do pracy. Zapraszam!